Loading...

Blej villa në Brezovicë ski qendrën. Villa simpatik me 19 ari e kopshtet përreth është në shitje

Villa të mrekullueshme me kopshte në Brezovicë ski qendrën

Karakteristika : Dhomat e gjumit: 4 | Banja plotë: 2 | Brendshme: 156 m2 | Jashtme: 1900 m2

Përfitimet :
Top Lokacioni, Qasja në rrugën kryesore, Parking, Kopshti, Dhomë e ngrënies jashtë, Furrë buke, Kamin, Përrua natyrore, Pamje drejt maleve, Video-mbikqyrje, Ndërtimi i tokës


Për më shumë informacion, telefononi në telefon: 00 381 66 9409009 , 00 381 64 4560777

Villa malore për Shitje

Brezovicë Ski Qendra, Malet e Sharrit, Kosovë

Villa Brezovicë
Villa Brezovicë garazh
Villa Brezovicë garazh
Villa Brezovicë oborr para
Villa Brezovicë trotuar
Villa Brezovicë oborr para
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë oborr
Villa Brezovicë oborr
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë shtëpi
Villa qendra ski Brezovicë
Villa Brezovicë shtëpi
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë pronë
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë tarracë
Villa Brezovicë ballkon
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë imazhet satelitore
Villa Brezovicë
Villa Brezovicë garazh
Villa Brezovicë garazh
Villa Brezovicë oborr para
Villa Brezovicë trotuar
Villa Brezovicë oborr para
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë oborr
Villa Brezovicë oborr
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë shtëpi
Villa qendra ski Brezovicë
Villa Brezovicë shtëpi
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë pronë
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë tarracë
Villa Brezovicë ballkon
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë kopsht
Villa Brezovicë imazhet satelitore

Për villa Brezovicë 55

Villa "Brezovicë 55" është e vendosur në Brezovicë Ski Resort. Villa ka nje siperfaqe prej 156 m2, me një ngastër 19 ari tokë dhe ka pamje të mrekullueshme panoramike të maleve përreth.

LOKACIONI : Kjo pasurive të mëdha është e vendosur në 19 ari tokë në një shtrirje piktoreske, prej rruga kryesore deri të rrugës anësore, në zonën rezidenciale të Qendrës së skijimit në Brezovicë.
Pronës ka një vend të shkëlqyer, i vendosur përgjatë rrugës kryesore që çon në Hotel Molika, dhe në afërsi të restorantit "Qafa". Kjo është një nga pasuritë më të mëdha që shtrihen përgjatë rrugës kryesore (R210) në Brezovicë Ski Resort.

QASJA : Villa "Brezovicë 55", shtëpi simpatik malor, ka të gjitha. Prona është e arritshme nga rrugë kryesore të asfaltuar përmes zonë 50 m2 parking privat.
Qasje të drejtpërdrejtë në rrugën kryesore siguron qëndrim plotësisht të rehatshëm gjatë muajve të dimrit. Si pjesë e pasurisë, një 30 metra i gjatë parking privat në portën kryesore ofron një intimitet të plotë.
Pasurive ka dy gardhe: gardh i pari rrethon një oborr kryesore me sipërfaqe prej 700 m2, ku është shtëpia me objektet shoqëruese, parking dhe porta kryesore. Gardhi dytë rrethon një kopsht me sipërfaqe prej 1200 m2. Ekziston edhe një rrugë anësore, që shtrihen përgjatë anën e sipërme të kopshtit, në një gjatësi prej 80 m.
Pasurive të patundshme ka dy hyrje: hyrje e parë është përgjatë rrugës kryesore, ndërsa hyrja e dytë jep akses privat nëpërmjet rrugës anësore të vendosur sipër pronën. Për më tepër, ka dy porta, porta kryesore prej metali, dhe e dyta është prej druri dhe duke çuar në kopsht.

PËRSHKRIMI I PRONËS : Përshtypja e parë me të hyrë në Villa "Brezovicë 55" pronë është madhësia e oborrit të saj, një ndjenjë e hapësirën e gjerë. Vendosur prapa gardhit të dyfishtë të saj, kjo vilë mal tre-nivel ka pamje spektakolare mbi përreth vargjet malore dhe kodrat.
Pasurive të përbëhet nga një shtëpi kryesore, një dhomë ngrënie verës, një urë, një furrë buke, një garazh dhe një mallrave të vogël derdhur. Villa „Brezovicë 55“ ka një sipërfaqe prej 156 m2, dhe një madhështore oborr me sipërfaqe prej 1900 m2. Ndërtesa ndihmëse të ketë një sipërfaqe totale prej 40 m2.
Në katin e parë ka një dhomë të madhe që jetojnë me kamin, një zonë ngrënie me kuzhinë, holl me veshjet, një banjo, dhe dy verande prej guri me pamje nga oborr kryesore dhe kopshte sipërme. Kati i parë përbëhet nga dy dhoma gjumi, secila me tarracë e vet, një banjo e madhe me banjë të veçantë. Në katin e lartë shtrihen dy dhoma gjumi me tarraca, një kuzhinë mysafir, dhe një dhomë magazinimit. Secili nga katër dhoma gjumi ka tarracë e vet.

OBORR DHE KOPSHT : Ngastër është e përbërë nga oborrit kryesore me sipërfaqe prej 7 ari, dhe kopshte me sipërfaqe prej 12 ari. Shtëpia është e rrethuar nga 1900 m2 tokë me pisha, pemë thupër dhe kopsht. Në sajë të mureve të gurit-metalike dhe gardh në kopsht, prona gëzon privatësinë e madhe dhe të sigurisë. Hapësira e jashtme është karakterizuar nga dy tarraca të mëdha guri. Ata të dy ofrojnë një pamje të lë pa frymë mali dhe ata janë vende ideale për t'u çlodhur ose bëj banja dielli.
Jashtë, ka dhoma ngrënie prej druri me një përrua natyral që rrjedh poshtë atë, urë guri mbi përrua, furrë buke prej tulla të kuqe me barbecue, dhe një portë të vogël prej druri që shpie në kopshte e sipërme. Përrua natural rrjedh nëpër të gjithë pasurisë.
Sipër oborrin kryesor është kopsht të madhe me sipërfaqe prej 12 ari e cila është e arritshme përmes një portë të vogël prej druri dhe një sërë shkallët prej guri. Nga këtu ju mund të gëzojnë një pamje spektakolare. Kopsht, pjesërisht i rrethuar nga një rrjetë metalike dhe pjesërisht nga një mur guri, është pasuruar me bimët dhe pemët. Kopsht është projektuar duke ndjekur morfologjinë natyrore e tokës, duke krijuar tarraca të gjerë, të gjitha të lidhura me shtigjet guri dhe hapa. Ka edhe derdhur në kopsht e sipërme. Kopsht është i përshtatshëm për ndërtimin e disa shtëpive.
Tarraca të mëdha guri, hapësirë në natyrë të gjallë me pamje nga kodrat, si dhe një kamin, furrë buke, vuaj, dhe zona ngrënie druri, janë perfekte për netë vere në Malet e Sharrit.
Ky është kombinim perfekt për të jetuar në qendër të Brezovica Ski Resort, dhe shijuar pamje panoramike malore, natyrën, paqja dhe privatësinë në atmosferë komod të Villa „Brezovicë 55“.

AEROPORTET MË TË AFËRT : Villa "Brezovica 55" është e vendosur në mënyrë ideale në një pozicion strategjik, 60 km nga Aeroporti i Prishtinës, 60 km nga Aeroporti i Shkupit, 30 km nga Camp Bondsteel, 6 km nga Hotel Molika dhe shtigje të skive.

SHENIME : Ky është një dukuri e rrallë që një pasuri të kësaj madhësie dhe në një vend të tillë tërheqës vjen në treg për shitje, duke pasur parasysh faktin se villat në 250 m2 të tokës dhe e vendosur jashtë rrugës kryesore, janë aktualisht në shitje me një çmim të prej 100.000 € në Brezovicë Ski Resort.
Shitja e kësaj pasurive të patundshme në dy pjesë është e mundur. Oborr kryesor e sipërfaqes prej 700 m2 me shtëpi për çmimin e 300.000 €, dhe kopshti e sipërfaqes prej 1200 m2 me çmim prej 200.000 €.
Aktualisht përdoret si një vendbanim privat, prona mund të konvertohet në një hotel të vogël.

Çmimi sipas kërkesës.Numri i telefonit: 00 381 66 9409009
Na kontaktoni sot për më shumë informacion mbi këtë mundësi të shkëlqyer!

Ju mund të shihni hartën vendndodhjen poshtë.

Përfitimet

Karakteristika

 • Top lokacioni
 • Qasja në rrugën kryesore
 • Kopshte, Pamje drejt maleve
 • Përrua natyrore
 • Parking
 • Video-mbikqyrje
 • Kamin
 • Ndërtimi i tokës
 • Dhomat e gjumit: 4
 • Banja plotë: 2
 • Banja e pjesshme: 1
 • Brendshme: 156 m2
 • Exterior: 1900 m2
 • Tipi i patundshmërisë:
 • Pasurive të patundshme